Orbán Viktor miniszterelnök a közszolgálati televíziónak adott exkluzív interjút az európai parlamenti és önkormányzati választásokat követően.

Orbán Viktor: Bonyolította az életünket Magyar Péter megjelenése

Magyar Péter: Addig fogjuk csinálni, amíg le nem váltjuk a kormányt

A Tisza párt alelnöke elmondása szerint robotüzemmódban ment előre a kampányban.
2024-06-10 18:10:51

2024-06-10 18:09:24

A vasárnapi választások értékelésével kezdődött a parlament mai ülésnapja. Napirend előtt a pártok, saját nézőpontjából eredményesnek tartotta az EP és önkormányzati választást, de a hozzászólások fókuszában mindegyik formáció a még nem végleges eredményű budapesti főpolgármesteri párharcot állította.
2024-06-10 18:08:35

2024-06-10 18:08:22

Alig, hogy véget értek a hétvégi választások, máris erős nyomás alá került a forint, hétfő délután pedig már a 394-es szintet is átlépte az euró jegyzése. Éppen ezért megnéztük, hogy mi áll pontosan a forint mostani gyengülése mögött, emellett pedig azzal a kérdéssel is foglalkoztunk, hogy mikor lépheti át a 400-as szintet az euró jegyzése. Következő előfizetői klubunkon részletesen szó lesz arról, mi várhat a forintra és a devizapiacokra.
2024-06-10 17:06:52

Karsai Dániel üzent Magyar Péternek a választások után

Karsai Dániel a választás másnapján a közösségi oldalán üzent a követőinek. A súlyos beteg alkotmányjogász megszólalt arról, hogy a Momentum ezt a csatát most elvesztette, valamint Magyar Péternek is üzent.
2024-06-10 15:06:02

2024-06-10 15:05:47

Zuhan a forint, mint a kő az infláció és a választások nyomán

Az euró is gyengült a dollárhoz képest, ám a forint az euróhoz és a dollárhoz képest is nagyot esett. A háttérben az európai parlamenti választások utáni bizonytalanság, illetve az elég rossz, de a vártnál mégis jobb magyarországi inflációs adat állhat.
2024-06-10 14:09:54

Polgármester- és képviselő-választások: még ma hivatalos eredményt hirdetnek a választási bizottságok

A szavazatszámláló bizottságok jegyzőkönyvei alapján várhatóan hétfőn állapítják meg a helyi választási bizottságok a polgármester- és képviselő-választások eredményét.
2024-06-10 11:07:33

2024-06-10 11:07:03

Gyengülő Fideszről és hatalmas győzelmet arató Magyar Péterről írnak a külföldi lapok

Többen úgy értékelték a választások eredményét, hogy hosszú idő után Orbán Viktornak komoly ellenfele akadt.
2024-06-10 10:10:36

2024-06-10 10:10:18

Ők mennének képviselni bennünket az Európai Parlamentbe, de mégsem ők mennek

21 mandátumot osztottak szét a vasárnapi választások után a pártok között.
2024-06-10 10:09:32

2024-06-10 10:07:05

Súlyos büntetést kapott a Red Bull, így változott az F1-es Kanadai Nagydíj végeredménye

Több büntetést is kiosztottak a kaotikus futam után, az egyiknek a következő versenyre is hatása van.
2024-06-10 07:08:21

Karácsony éjszaka 1.45-kor előzte meg először Vitézy Dávidot Budapesten - élőben az eredmények a hvg.hu-n

Vasárnap este 7 órától, urnazárás után érkeznek a választási eredmények, mi pedig percről percre tudósítunk, és stúdiónkból élő közvetítésben is beszámolunk az önkormányzati és európai parlamenti választások fejleményeiről.
2024-06-10 02:07:22

Lakner Zoltán: Arra számítok, hogy június 9. után is folytatódni fog a Magyar-féle one man show

A politológus szerint még nem tudni, hogy mekkora lesz a Fidesz vesztesége a választások után, de az biztos, hogy drámai átrendeződés az ellenzéki oldalon várható.
2024-05-28 09:10:50

2024-05-28 09:10:25

A politológus szerint még nem tudni, hogy a mekkora lesz a Fidesz vesztesége a választások után, de az biztos, hogy drámai átrendeződés az ellenzéki oldalon várható.
2024-05-28 08:10:07

2024-05-28 08:09:54

570 ezres bruttóval és cafetériával csábítanak a magyar börtönökbe

Országos toborzókampányt indított a büntetés-végrehajtás - közölte a Büntetés-végrehajtás Országos Parancsnoksága (BvOP) az MTI-vel kedden.
2023-05-23 11:09:35

Magyar Péter egyik kampánynapját követte végig a Gulyáságyú Média forgatócsoportja. A politikai babérokra törő üzletember pedig elárulta, hogyan látja Budapest sorsát a június 9-ei választások után.
2024-05-03 18:05:52

2024-05-03 18:05:44

Egy büntetés után megváltozott az Ausztrál Nagydíj végeredménye

Az FIA két esetet is vizsgált a futam után.
2024-03-24 10:08:21

Írországban elkezdődtek a választások

Írországban pénteken megkezdődtek a helyhatósági és az európai parlamenti választások, Simon Harris miniszterelnök már reggel, nem sokkal a szavazóhelyiségek megnyitása után leadta szavazatát.
2024-06-07 18:07:51

Börtönkoszttal tarolt a büntetés-végrehajtás az országos szakácsversenyen

Idén kilencedik alkalommal hirdették meg a Közétkeztetési Szakácsversenyt, amelyen a büntetés-végrehajtási szervezet öt csapata képviseltette magát. A fenntartható közétkeztetés népszerűsítése céljából megrendezett verseny döntőjébe négy bv-s csapat jutott tovább. A 2024. március 5-7. között megrendezett megmérettetésről három ezüst-és egy bronz fokozatot zsebeltek be a büntetés-végrehajtók - derül ki a Büntetés-végrehajtás Országos Parancsnokságának közleményéből.
2024-03-20 12:06:52

2024-03-20 12:06:11

2024-03-20 12:05:50

Pfizer vs. Magyarország: olyan vakcinákról folyik a vita, amelyekért a magyar kormány két éve még Canossát járt

Bírósági dokumentumok szerint a heti részletfizetést is felajánlotta a Pfizer a magyar kormánynak azokért az oltóanyagokért, amelyeknek az ügye most egy belga bíróság elé került. A magyar kormány a vakcinagyártó szerint 21 és félmilliárd forinttal tartozik
2023-12-06 18:12:15

2023-12-06 18:11:52

A hétvége meglepetésembere büntetést kapott, döntöttek az Alonsót leidiótázó pilótáról is

A sprintidőmérő után is intézkedett az FIA.
2023-11-04 19:07:41

Itt van az a két brüsszeli kérdés, ami csúsztathatja a magyar EU-pénzek felszabadítását

A Kúria automatikus ügyelosztási rendszerének biztosításáról, és arról tett fel kérdést az Európai Bizottság a magyar kormánynak, hogy a magyar bíróságok valóban akadályok nélkül fordulhatnak-e előzetes döntéshozatal céljából az Európai Bírósághoz
2023-11-06 19:06:23

Elkészült a júniusi választások hirdetménye, már el is kezdték kiszállítani

A jövő héten minden településen kihelyezik őket.
2024-03-23 08:10:03

2024-03-23 08:07:54

Meghökkentő beismerést tett a Kreml-szóvivő: kis híján összeomlott az orosz gazdaság a nyugati szankciók súlya alatt

Az orosz gazdaságot tavaly összeomlás fenyegette, miután az ukrajnai háború elindítása után szankciókat vezettek be ellene, de ezt az orosz kormánynak sikerült megakadályoznia, sőt növekedést elindítania
2023-11-19 16:06:32

Sokkolót kaphatnak januártól a börtönőrök

A napokban a Kiskunhalasi Országos Büntetés-végrehajtási Intézetben tartottak egy gyakorlatot, amely során a kommandósok és a börtönőrök a szakmai protokollokat gyakorolták. Drónokat, videoszkópot, megafont, valamint testkamerákat is használtak. A gyakorlaton a rendbontók megfékezésére több szolgálati kutyát is bevetettek, sőt sokkolókat is teszteltek. Az Index információi szerint a BVOP vezetése fontolgatja, hogy a testkamerák után bevezetnék a sokkolókat is a magyar börtönökben. A börtönvezetés célja, hogy az állomány a lehető legjobban kiképzett és felszerelt legyen. A lap hangsúlyozza, a  ...
2023-11-22 17:08:31

Akkora adót varrtak a Spar nyakába, hogy vaskos veszteséget hozott össze

A Spar Magyarország Kft. bevétele az átlagos élelmiszerinflációnál jóval alacsonyabb mértékben nőtt 2022-ben, miközben ők fizették be a második legmagasabb ágazati különadót. A vállalat 2014 után ismét veszteséges évet zárt.
2023-06-02 08:07:36

Tovább késik az uniós pénzek kifizetése

Újabb kérdéseket küldött az Európai Bizottság a kormánynak a magyar igazságügyi reformokkal kapcsolatban, ezért tovább csúszik az uniós pénzek kifizetése
2023-11-03 22:08:05

A polgármester-választások eredményei lesznek meg a leghamarabb a szavazás napján

A polgármester-választások szavazólapjait számolják össze először a szavazatszámláló bizottságok június 9-én - derül ki a Nemzeti Választási Iroda (NVI) által a szavazatszámláló bizottságoknak készített felkészítő anyagából.
2024-06-02 18:06:17

2024-06-02 18:05:56

Kiugróan magas volt a részvétel az elmúlt évtized legizgalmasabb választásán, de kinek kedvezett ez? - eredmények percről percre a hvg.hu-n

Vasárnap este 7 órától, urnazárás után érkeznek a választási eredmények, mi pedig percről percre tudósítunk és studiónkból élő közvetítésben is beszámolunk az önkormányzati és európai parlamenti választások fejleményeiről.

2024-06-09 23:08:41

Márki-Zay győzött, Budapesten szoros a verseny - kövesse az eredményeket a hvg.hu-val

2024-06-09 22:10:52

2024-06-09 22:10:45

Megint szoros lett a Vitézy-Karácsony-csata, Győrben alig ötszáz szavazattal vezet az ellenzéki jelölt - eredmények percről percre

2024-06-10 00:08:26

2024-06-10 01:08:39

Magyar Péter bejelentései a budapesti kormányellenes tüntetés helyszínéről!

Magyar Péter szombati, budapesti tüntetésére a gyülekező már délután fél egy körül megkezdődött. A tömeg a Deák tér-Városháza tér környékéről a Kossuth térre vonult át, hogy megüzenjék a kormánynak: Eddig és ne tovább!
2024-04-06 17:06:28

2024-04-06 17:06:17

Életet mentett a börtönmikulás

Gyakran hallunk a decemberi ünnepek kapcsán csodával határos történésekről. Mikulás előtti nap délutánján a büntetés-végrehajtás munkatársa egy ilyen helyzetnek lett részese, mielőtt télapó öltözékében a Zala Vármegyei Büntetés-végrehajtási Intézet gyermekeinek átadhatta volna
2023-12-06 17:06:54

2023-12-06 17:06:25

2023-12-06 17:05:50

Súlyos büntetést kapott a világ egyik legértékesebb cége

Számunkra hatalmas a büntetés, de a negyedéves bevételük töredéke csupán.
2023-06-01 14:10:46

Katonai gyakorlatokra kapnak behívókat a szerb tartalékosok

Egyesek a büntetés ellenére sem vállalják a szolgálatot.
2024-05-24 20:10:25

Kategoriak:

tegnap, 2 napja, 3 napja, 4 napja, 5 napja, 6 napja

Legkeresettebbek

•   www   •   multiapro   •   apro hirdetesek   •   aproka1   •   advertise   •   dubaj   •   ors   •   slash   •   marka   •   al ain   •   wmn   •   ingyenhirdetes   •   fold napja 2024   •   talpra magyarok   •   "ing   •   kádak   •   esten   •   akc   •   b rös   •   marina city   •   tatar gyorgy   •   diosgyor   •   seoul   •   a hangok   •   natcon   •   eric roberts   •   wass albert   •   akgggarmi   •   elmar wepper   •   ket nap az elet   •   szaz   •   tatabanya   •   pain hustlers   •   ademola lookman   •   post malone   •   pepper x   •   redirected   •   bundang   •   f1 mexico   •   Evita   •   bill walton   •   stat   •   gran turismo   •   magas   •   bayern arsenal   •   1947   •   haarp   •   imola nevnap   •   dior   •   travis kelce

TOP keresesek

•   állás munka   •   ingatlan   •   honlap szerkesztés   •   honlap szerkesztő   •   ingyen zene   •   ingyen játékok   •   weboldal készítés   •   apróhirdetés   •   facebook   •   ingyen hirdetés   •   ingyen apróhirdetés   •   vacsoracsata   •   térkép   •   youtube   •   olcsó weboldal   •   magyarország   •   honlap olcsón   •   budapest   •   ingyen   •   szótár

Most keresik

•   márkás használtruha   •   serules miatt kellett valtoztatni a magyar focivalogatott kereteben   •   cserhalmi gyorgy a hasnyalmirigyrakkal folytatott dramai kuzdelmerol nem a munka kotott le hanem kulonbozo korhazi agyak 2   •   boltberendezs   •   kijottek a friss pisa eredmenyek minden idok legrosszabb eredmenyet ertek el a magyar diakok matematikabol   •   flat white   •   villanytűzhelybeköté   •   az oroszok szerint dezinformacio az amerikai figyelmeztetesrol szolo kozles 2   •   bemutatjuk 2021 legnagyobb oscar varomanyosait 2   •   azt hittek a 41 eves norol hogy a 20 eves lanya testvere most elarulta a titkat   •   kozel a tiltas varatlan lepessel enyhitenek a vizek szennyezeset   •   Túszharc   •   kocsis mate most eppen egy masik peter van de a recept ugyanaz   •   webtAaEURAAAaEURAALA aEURAArhely   •   javitaserk   •   mcdonalds to open in ukraine for first time since march   •   beinditottak eszak amerika legnagyobb hidrogengyarat 3 tonna jon ki belole naponta 2   •   ruhaszárító   •   nick cave nyiltan beleallt a cancel culture be   •   itt a datum szanyi tibor bemutatja a kadar janos tervet   •   meglepo dolog tortenik az uj lakasok araval   •   letartoztatasban maradhat az szfe maszkos no tamadoja 2   •   nejlonszatyorban erkezett a kenopenz erre koltotte millioit a vesztegetessel megvadolt boldog istvan 2   •   survivor zsolt alig tudott konnyek nelkul beszelni arrol hogy hatba szurtak tarsai   •   Bochkor   •   alig hasznalt lamborghini diablo vt 6 0 at kinalnak eladasra 2   •   telex lemondott kovacs gergely a ketfarku kutya part elerol   •   ujabb ketmilliard forint jutalekot kapnak a lottozok   •   onkielegites kozben probalt nokkel beszelgetni egy ferfi   •   taliban tell afghan women to stay home from work because soldiers are not trained to respect them   •   akvarisztikai   •   i missed the crowd djokovic wins as fans return in rome   •   donald trump megtalalta a kovetkezo nagy dolgot a twitter utan   •   europai bizottsag a blikknek a vakcinautlevelen szerepelnie kell az oltas tipusanak utazhatnak e majd a beoltott magyarok   •   szily nora oszinten vallott a koronavirus elleni kuzdelmerol   •   mcgregor tells poirier their trilogy fight in july is off   •   israels fight with iran proxies in syria poisons russia ties   •   elkepeszto dronfelvetel keszult az etna kitoreserol   •   toilett   •   kk devastated fans and colleagues pay tribute to indian singer   •   bernal novelte elonyet osszetettben valter maradt 12   •   ennek mindenki orulni fog nagy ujdonsag erkezett a whatsappba   •   a g7 szerint oroszorszag a gabonaexporttal tartja sakkban a vilagot   •   kinaban letrehoztak egy mesterseges intelligenciat ami az ugyeszeket helyettesitheti vadat is emelhet 2   •   joe biden my surprise claim to be the us presidents english cousin   •   beszakadt az ut egy teherauto alatt vacon ivoviz korlatozast kellett bevezetni a varosban 2   •   gondolta volna nemcsak egeszsegesebb boldogabb is a gyermek ha raszokik a vizivasra   •   szivszorito harmadszor lett agydaganatos az egyeves adam 3   •   a rajt utan elesett vegul megnyerte a futoversenyt a nyolceves siket fiu ausztraliaban   •   felavattak a nemzet muveszenek es felesegenek siremleket a fiumei uti sirkertben